מטבחים זולים

מטבחים זולים לא חייבים להיות באיכות נמוכה!
תתפלאו איזה מטבחים מדהימים מתקבלים גם בתקציב נמוך…

מי לא מכיר את המשפט: "אני לא מספיק עשיר כדי לקנות בזול"? כולנו. שכן המשמעות המיידית של מטבחים זולים היא תמורה נמוכה ופשרה באיכות, בגודל, בחומרי הגלם, בעיצוב ולא פחות חשוב בנוחות התפקוד ובפרקטיות. ובכן, בין העלויות הכבדות הכרוכות ברכישת מטבח חדש ויקר ובין הפשרה על מטבחים זולים יש עוד קשת רחבה של אפשרויות שהמוטיב במרכזי שלהן הוא:

אותה תוצאה כמו מטבח חדש רק בפחות הוצאה. כמה פחות? בין חצי לשליש העלות של מטבח חדש ומתקדם.

גם אנחנו כתבנו בגוגל "מטבחים זולים"
רצינו לראות מה יניב החיפוש. ולמען האמת לא הופתענו כשראינו שמרבית ההצעות הובילו אתכם למטבחים זולים באמת שעלותם נעה בין ה-15,000 ₪ ל-25,000 ₪. אמנם אלה הם מחירי מציאה בעבור מטבחים חדשים אבל ככל הנראה זו לא תהיה התוצאה שחלמתם עליה אלא תוצר של תקציב. וכמה עולים המטבחים האיכותיים, המתוכננים לפי הצרכים והטעם שלכם? המספרים מדברים על ממוצע של 50,000 ₪ וברוב המקרים מדובר בהרבה יותר.
המטבח הוא חלל מרכזי בבית שקובע במרבית המקרים את האופי ואת האווירה. ולפשרה יש משמעות הרבה יותר רחבה ועמוקה מאשר רק על נוחות התפקוד, נפח אחסון כלי המטבח או מיקום המכשירים החשמליים. אבל יש פתרונות יצירתיים יותר מאשר בחירה בין מטבחים זולים למטבחים יקרים.

שדרוג מטבח או חידוש מטבח
מפתיע אבל בתקציב של "מטבחים זולים" אפשר לקבל מטבח מדהים, ללא פשרות וללא עיגול פינות. בשליש המחיר מעלות מטבח חדש כולל כל החידושים, פתרונות אחסון מתקדמים, שלל עיצובים, מבחר חומרי חיפוי מטבח, משטחי עבודה מרשימים, הכול מחומרי גלם משובחים, עבודה של מקצוענים, כולל שינויים ותוספות של נקודות חשמל, מים, אינסטלציה, ריצוף, תאורה, צבע, טיח, ואפילו שילוב פתרונות מתקדמים ואלמנטים שהפכו ל"להיטי המטבח" העכשווי כמו:
אי למטבח – אותה יחידה עצמאית דקורטיבית שמהווה גם משטח עבודה נוסף, גם מקום אחסון ואפילו פינת אוכל משפחתית.
דלפק למטבח – משטח מתקפל שבפתיחתו יכול להוות שולחן אוכל עד ל-8 סועדים כמו גם משטח לעבודה ולהנחת סירים וכלי אוכל.
שולחן בר למטבח – תוספת קטנה שמהווה פיתרון גדול כשמדובר בזוג סועדים או 'רק קפה ועיתון'.

אז מה זה בעצם שדרוג מטבח?
מדובר בכמה רמות של עבודה. מן הקל אל הכבד.
חידוש מטבחים – מגוון הפעולות שנועדו בעיקר להעניק למטבח מראה ואווירה חדשים מבלי להיכנס להוצאות גבוהות הכרוכות לא במטבחים זולים וכמובן שלא במטבחים יקרים. האפשרויות הגלומות בחידוש מטבח הן החל מצביעת או ציפוי ועד חידוש ואפילו החלפת דלתות מטבח בחדשות תוך ניצול ההיצע האין-סופי כמעט של צבעים, טקסטורות, עיצובים ושילובים שעומדים כיום לרשותנו ואשר מעניקים למטבח הקיים מראה חדש.
שדרוג מטבח – מגוון הפעולות המטפלות לא רק במראה אלא גם בפונקציונאליות. על בסיס הקיים ניתן לבצע מהפך במטבח כולל שינוי פנימי של הארונות, חללי האחסון, המגרות, המסילות והפרזולים, משטחי העבודה, חיפוי הקירות, וכמובן כל תוספת ושינוי שרציתם לבצע אבל התקציב לא אפשר.
את העבודות האלה מבצעים צוותים סופר מקצועיים שלנו, והשימוש הוא רק בחומרי גלם מעולים מרביתם מגיעים מיצרנים ידועים באיטליה וארצות הברית. וגם… אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. זו התרומה הירוקה שלנו.